چاپ کردن این صفحه
شنبه, 08 ارديبهشت 1397 ساعت 14:03

معرفی اپلیکیشن Dualingo

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اپلیکیشن Dualingo یک اپلیکیشن کاربردی سفر

زبان کشوری که به آن سفر می کنید مهمترین ابزار ارتباطی شما در آن کشور محسوب می شود. بسیاری از ما آشنایی قابل قبولی با زبان انگلیسی داریم و همیشه به آن متکی هستیم. ولی در برخی از کشور ها، مردم آن کشور، آشنایی چندانی با زبان انگلیسی ندارند. به همین دلیل نمی توانیم همیشه به آن دلخوش باشیم. شهرهای کوچکتر کشور ترکیه، مردم کشور چین، روسیه و ... از جاهایی هستند که مردمان آنها آشنایی  خیلی زیادی با زبان انگلیسی ندارند. در این بین خلاء یک اپلیکیشن کاربردی برای آموزش سایر زبان ها کاملا احساس می شود. اپلیکیشن دولینگو، دقیقا همان چیزی هست که دنبال آن هستید. به کمک این اپلیکیشن رایگان می توانید با کمی تلاش و کوشش، زبان دیگری بیاموزید و گره از مشکلات خود در کشور مقصد بگشایید. با ترول وان همراه باشید تا بیشتر با این اپلیکیشن کاربردی آشنا شوید. 

همچنین با کمک این اپلیکیشن بسیار از کارهای ترجمه خود را نیز می توانید انجام دهید. با کمک اپلیکیشن دولینگو می توانید زبان های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، چینی، کره ایی، ایتالیایی، پرتغالی، ترکی، روسی و ... را بیاموزید. لازم به ذکر است که برای یادگیری این زبان ها کمی باید زبان انگلیسی بلد باشید. زیرا این آموزش ها مبتنی بر این زبان هستند. 

در ادامه زبانی که میخواهید یاد بگیرید را انتخاب می کنید. برای یادگیری این زبان، 4 دوره با مدت زمان های 5 دقیقه، 10 دقیقه، 15 دقیقه و 20 دقیقه در روز وجود دارد که باید یکی از آنها را انتخاب نمایید. البته مدت زمان آموزش این دوره ها را در هر زمان ممکن دیگر می توانید به حالت دیگر  تغییر دهید. سپس از شما سوالی پرسیده می شود مبنی بر اینکه سطح شما مبتدی است یا خیر که بسته به جواب این سوال، آموزش های مورد نظر برای شما به صورت روزانه انجام می شود. 

وقتی که زبانی را انتخاب کردید، با یک رابط کاربری بسیار ساده و در عین حال دوست داشتنی، سوالاتی از شما پرسیده می شود و تمریناتی را به شما اختصاص می دهند. در تمامی مراحل فوق، تلفظ کلمات و یا جملات در دسترس است و شما به راحتی می توانید با تکمیل دوره های فوق و با کمی پشتکار، به مقصود خود دست یابید. 

آنچه که بیشتر باعث محبوبیت این اپلیکیشن می شود، رایگان بودن آن در هر دو نسخه اندروید و IOS است. نکته دیگر آن این است که طبقه بندی مجزایی برای لغات و دروس وجود دارد و معمولا این آموزش ها با تصویر همراه است. گزارشی از پیشرفت شما در این اپلیکیشن قابل ارائه است و حتی می توانید دروس قبلی را تکرار کنید. 

در نهایت باید اظهار داشت که با وجود اینکه Duolingo تنها اپلیکیشن آموزش زبان در دنیا نیست، ولی می توان گفت که یکی از بهترین هاست.  امیدوار هستیم که معرفی این اپلیکیشن کاربردی مورد توجه شما کاربران ترول وان قرار گرفته باشد. 

 

 

موارد مرتبط