چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 ساعت 07:53

معرفی اپلیکیشن Kiwi.com

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

  Kiwi.com اپلیکیشنی برای پرواز های ارزان قیمت

یکی از اپلیکیشن های کاربردی که می تواند برای افراد اهل سفر بسیار مفید باشد، اپلیکیشن Kiwi.com است. این اپلیکیشن می تواند پروازهای سیستمی و ارزان قیمت را در مسیر های مختلف به شما معرفی کند. اپلیکیشن های مشابه زیادی همانند Kiwi.com وجود دارند که این کار را انجام می دهند اما نقطه قوت این اپلیکیشن در آن است که پرواز های ارزان قیمت که در قاره های مختلف وجود دارند را نیز در سیستم خود دارد. به عنوان مثال پرواز های رایان ایر یا ایزی جت در اروپا. 

به طور متوسط آنطور که اپلیکیشن Kiwi.com ادعا می کند، رزرو کردن از طریق این اپلیکیشن حدود 28 درصد ارزان تر در می آید که این یک نکته مثبت در مورد Kiwi.com تلقی می شود. دلایل مختلفی برای استفاده از Kiwi.com وجود دارند که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.
- جستجوی آنی و پیدا کردن پرواز مورد نظر در کمترین زمان ممکن
- پرداخت کمتر هزینه بلیط
- پشتیبانی خرید 24 ساعته به 17 زبان دنیا
- گارانتی بازگشت وجه پروازهای کنسل شده

همچنین یکی دیگر از موارد جالبی که در این اپلیکیشن وجود دارد، این است که وقتی در مسیری جستجو انجام داده اید، سیستم به صورت هوشمند، در صورتی که قیمت آن پرواز پایین بیاید، به شما پیام می دهد و شما را از این موضوع آگاه می سازد. 

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن به صورت رایگان برای نسخه های آیفون و آندروید در دسترس عموم قرار دارد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. 

موارد مرتبط